Ovaj forum je prostor za raspravu o radu sa studentima s invaliditetom u visokom obrazovanju. S obzirom na sve veći fokus na inkluzivno obrazovanje, želimo otvoriti dijalog o izazovima s kojima se susrećemo i mogućim rješenjima. Kako možemo poboljšati pristupačnost, prilagoditi nastavu i osigurati adekvatnu podršku studentima s invaliditetom?
Pozivamo vas da podijelite svoja iskustva, ideje i najbolje prakse te da zajedno istražimo kako možemo unaprijediti naš rad u ovoj oblasti. Vaša mišljenja su ključna za stvaranje inkluzivnog i podržavajućeg okruženja na visokim učilištima.
Radujemo se vašim komentarima i prijedlozima!